![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/02/65cba282e52b9_1707844226_news_cover_desktop.jpeg)
שניאור דייטש
|
יום ד' אדר א ה׳תשפ״ד
13.02.2024
משנכנס אדר: ב-15 ישיבות רקדו לע"נ השליח מאיטליה
לזכות השליח הבלתי נשכח: במוצ"ש האחרון, מוצאי ר"ח אדר ראשון, התקיימו בכ15 ישיבות חב"ד בארץ הקודש, ריקודי שמחה מיוחדים ולע"נ שליח הרבי לאיטליה ואב"ד במילאנו הרב גרשון מענדל גרליק ע"ה | הריקודים, שפתחו את ריקודי השמחה השנה - 'שישים יום', פתחו גם את שרשרת ההכנות לי"א ניסן הקרב ובא | בישיבות תות"ל: לוד, רחובות, מגדל העמק, 'אהל מנחם מענדל' בצפת, נתניה וקריות
![משנכנס אדר: ב-15 ישיבות רקדו לע משנכנס אדר: ב-15 ישיבות רקדו לע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/02/65cba2d31a78f_1707844307_news_main_gallery.jpeg)
וידאו מהריקודים:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות