מערכת COL
|
יום ט"ו טבת ה׳תשפ״ד
27.12.2023
רקטה פגעה בבית חסיד חב"ד בקריית שמונה | תיעוד ההרס
מעט אחרי השעה חמש בערב, מטחי רקטות נורו על קריית שמונה " אחת הרקטות פגעה ישירות בממ"ד ביתו של ר' מרדכי גבאי, חסיד חב"ד ומתנדב בבית חב"ד בראשות השליח הרב יגאל ציפורי. באורח נס, גבאי לא נפגע | בתמונות: לצד השליח הרב יגאל ציפורי וביתו שספג פגיעה ישירה בממ"ד | בוידאו: המטח הכבד שנורה בקריית שמונה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות