חיים גולדשטיין
|
יום כ"ז כסלו ה׳תשפ״ד
10.12.2023
השר לשעבר שבנו נהרג במלחמה הדליק חנוכייה בהיכל הספורט
בעיצומו של משחק שנערך במוצאי השבת בהיכל הספורט - היכל שלמה בתל אביב, הודלקה חנוכייה על ידי הרב יהודה ליפש מנהל בית חב"ד ברמת אביב ג' יחד עם השר וח"כ לשעבר יזהר שי - אביו של החייל ירון שי הי"ד שנהרג במלחמת 'חרבות ברזל'
![השר לשעבר שבנו נהרג במלחמה הדליק חנוכייה בהיכל הספורט השר לשעבר שבנו נהרג במלחמה הדליק חנוכייה בהיכל הספורט](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/12/6575860d7bb22_1702200845_news_main_gallery.jpeg)
בעיצומו של משחק שנערך במוצאי השבת בהיכל הספורט - היכל שלמה בתל אביב, הודלקה חנוכייה על ידי הרב יהודה ליפש מנהל בית חב"ד ברמת אביב ג' יחד עם השר וח"כ לשעבר יזהר שי - אביו של החייל ירון שי הי"ד שנהרג במלחמת 'חרבות ברזל'.
ההדלקה נערכה בהשתתפות כ-1,000 אוהדים באולם באישור פיקוד העורף ועשרות אלפי אנשים שצפו בשידור ישיר בביתם בערוץ הספורט.
הרב ליפש עורר על הגאולה הקרובה וביאת המשיח, ושאת החושך מנצחים באור.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות