מערכת COL
|
יום י"ד כסלו ה׳תשפ״ד
27.11.2023
נחלת הר חב"ד: קהילת הצרפתים חגגה הכנסת ספר תורה | תיעוד
בקהילת הצרפתם בשכונת המחנה בנחלת הר חב"ד התקיימה הערב חגיגת הכנסת ספר תורה לבית הכנסת | בכתיבת אותיות התכבדו בין היתר ראש העיר ללו זהר ומ"מ ראש העיר עו"ד בצלאל מזרחי | רבים חגגו בהכנסה, ובראשם תורם בית הכנסת ר' בנימין לנקרי, אבין ר' ברוך, רב הקהילה הרב יעקב קרוגליאק והגבאי ר' חיים ברוך צבי מעטוף
![נחלת הר חב נחלת הר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/65650b473c106_1701120839_news_main_gallery.jpeg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות