מנדי ברגר
|
יום י"ד כסלו ה׳תשפ״ד
27.11.2023
ביחד: אתגר התפילין שהגיע לעשרות אוניברסיטאות בארה"ב
בשל אנטישמיות העולה באוניברסיטאות ומכללות ברחבי ארצות הברית, החליטה קבוצת סטודנטים יהודים מאוניברסיטת אריזונה סטייט, לפתוח באתגר הנחת תפילין קבוצתית וקראו לו 'תפילין טוגדר' - ביחד
![ביחד: אתגר התפילין שהגיע לעשרות אוניברסיטאות בארה ביחד: אתגר התפילין שהגיע לעשרות אוניברסיטאות בארה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/65643c0003dbf_1701067776_news_main_gallery.jpeg)
בשל אנטישמיות העולה באוניברסיטאות ומכללות ברחבי ארצות הברית, החליטה קבוצת סטודנטים יהודים מאוניברסיטת אריזונה סטייט, לפתוח באתגר הנחת תפילין קבוצתית וקראו לו 'תפילין טוגדר' - ביחד.
האתגר הפך לקמפיין יהודי להרמת הגאווה היהודית בגולה, ומאוניברטיסה ראשונה התפשט האתגר והגיע ליותר מ-30 מכללות ואוניברסיטאות ברחבי אמריקה הצפונית.
האתגר, שהגיע בזכות הפעילות המהדימה של חב"ד בקמפוס עם הצעירים היהודים גרם להם לנתב את הגאווה והשמחה היהודית מהמפגשים השבועיים.
באתגר - מצטלמים קבוצת סטודנטים יהודים במרכז הקמפוס עם התפילין על ראשם ועל ידיהם וביחד הם קוראים 'שמע ישראל' לסיוע ולתמיכה באחיהם בארץ ישראל, ובכדי להראות לעולם כולו - שלא משנה מה יקרה, הם תמיד יהיו יהודים גאים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות