צבי סופר | יום ו' כסלו ה׳תשפ״ד 19.11.2023

החודש החסידי נפתח בביתר: חנוכת כולל חדש 'תורת השליחות'

בעיר ביתר עילית נפתח כולל 'תורת השליחות' שעל ידי מכון 'תורה שלמה', מייסודו של הנגיד הנודע ושליח הרבי, הרב יצחק משען ובשיתוף עם כולל חב"ד | הרב מיכאל שלמה אבישיד, ראש התוכנית, פתח את סדרי הלימוד
החודש החסידי נפתח בביתר: חנוכת כולל חדש 'תורת השליחות'

בשעה טובה, נפתח בימים האחרונים הכולל המפורסם והיוקרתי 'תורת השליחות' שעל ידי מכון 'תורה שלמה', מייסודו של הנגיד הנודע ושליח הרבי, הרב יצחק משען ובשיתוף עם כולל חב"ד.

הרב מיכאל שלמה אבישיד שליט"א, ראש התוכנית, פתח את הלימוד בשיחת פתיחה חשובה לאברכים שיחיו, בה הוא הקיף על קצה המזלג נושאים רבים ומאמרי חז"ל רבים המבארים את חשיבות לימוד ההלכה בעיון ולעומק, עם דגש על חשיבות ידיעת מסקנות ההלכה למעשה, לפי הדעות השונות, במטרה שהשלוחים שיצאו מהכולל בע"ה יהיו מגדל אור לסביבתם במקום שליחותם לעתיד בעה"י. 

הרב אבישיד גם שיתף בשאלות שהוא מקבל משלוחים רבים, ועד כמה יש צורך בלימוד מקיף, עיוני ופרקטי גם יחד, כהכנה לחיי השליחות.

לאחר מכן נאם הרב ראובן שאיוביץ, ראש הכולל, והסביר בארוכה לאברכים החדשים את שיטת הלימוד המיוחדת לפרטיה, והדרך בה ישיגו האברכים שיחיו, בע"ה, הצלחה גדולה בלימודם, ע"י הקפת חומר רב מאוד, בשנה אחת בלבד, בלי לוותר על איכות ועומק בלימוד.

מיד אחרי כנס הפתיחה, החלו האברכים שיחיו ללמוד מתוך שו"ע אדמו"ר הזקן, ומתוך חוברות מפוארות שהוכנו במיוחד עבור תוכנית הלימוד בכולל.

במהלך השבוע הראשון כבר הספיקו ללמוד נושאים רבים ורחבים בהלכות שבת, וליהנות משיעורים עשירים ומרתקים שנמסרו על ידי הרב אבישיד וראש ה'כולל'.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.