מערכת COL
|
יום כ"ט חשוון ה׳תשפ״ד
13.11.2023
"קשה לי להאמין" | השליח על השאלות הקשות במלחמה
בשבועות האחרונים אנו עדים לתופעה מופלאה ביותר: דווקא בזמנים קשים כל כך, בהם עם ישראל חטף מכה כואבת, מתגלה בעמנו. אמונה יוקדת ולוהטת, התעוררות מיוחדת לכל דבר שבקדושה וחיבור הולך ומתחזק עם הקב"ה | כיצד זה ייתכן? איך יכול להיות שדווקא בזמן שהלב כואב כל כך והשאלות זועקות לשמים - יהודים מתעוררים באהבה גדולה לקב"ה? הרב שבתי סלבטיצקי בשיעור מאלף ומרגש על משמעותה של אמונה ועל הכח שהיא נותנת ליהודי במקום בו נגמרת ההבנה
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/09/651296445d018_1695716932_news_main_gallery.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות