מנדי ברגר
|
יום כ"ח חשוון ה׳תשפ״ד
12.11.2023
"באנו לחזק כמשלחת מאמריקה ויצאנו מחוזקים מעם ישראל"
הרב חיים חנוכה, משלוחי חב"ד בקליפורניה, שהיה בין חברי משלחת השלוחים מארה"ב שהגיעו למסע חיזוק ליהודי ארץ-הקודש ימים ספורים לאחר מתקפת הטרור של ארגון הטרור - חמאס, ביישובי וערי הדרום, משתף את הרצל קוסשוילי מתוך המסע ועל הפעילות בבית חב"ד שלו. "במקום לחזק - יצא שאנחנו השלוחים אלו שהתחזקו מהביקור במקומות התופת משמחת תורה", אמר
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/6551004facd4f_1699807311_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות