מנדי ברגר
|
יום כ"ח חשוון ה׳תשפ״ד
12.11.2023
הרב קרישנזפט: "מקווה להדליק את החנוכייה בחופה של עזה"
בימי המלחמה גוברת הצפייה בקרב הציבור לחזור לגוש קטיף, והרב יגאל קירשנזפט שליח חב''ד לחבל עזה שיתף בראיון מיוחד את השדרן החב"די ר' עמי מימון בתוכנית ''חידודון'' על תקוותו להדליק את החנוכייה ששמר מלפני הגירוש, בחוף ימה של עזה בחג חנוכה הקרוב
![הרב קרישנזפט: הרב קרישנזפט:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/6550c848f2d34_1699792968_news_main_gallery.jpg)
צילום רקע: יוסי קורנט. צילום הרב קרישנזפט: אוריה תדמור, 'משפחה', ארכיון COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות