מערכת COL | יום י"א תשרי ה׳תשס״ד 07.10.2003

תמונת היום

נעילה בעיני 'הארץ'. בכתבה על אירועי יום הכיפורים בישראל, במהדורה המקוונת של עיתון 'הארץ' בחרו לצרף את התמונה של הצלם בוצ'צ'ו, בו נראים מספר חסידי חב"ד מקשיבים לתקיעת השופר היחידה ביום, בעת תפילת 'נעילה' בבית-הכנסת תל-אביבי. בואו נקווה שהחבר'ה האריכו בתפילה, והתמונה צולמה במוצאי היום הנורא.
תמונת היום
התמונה מעיתון 'הארץ' * צילום: בוצ'צ'ו
הוסף תגובה
5 תגובות
1.
רמת אביב ג'
י"א תשרי ה׳תשס״ד
התמונה צולמה באוהל תפלה ענק שהוקם בפעם הראשונה ברמת אביב ג'. תמיד התקיעה מתקימת אחרי הצום, כפי שנהוג אצל הרבי, לפי המבואר בלוח 'התקשרות'. במקרה זה התמונה בוימה אחרי תפלת ערבית. בתפלות השתתפו למעלה משלוש מאות איש, ונקוה שזו תחלתה של הסטוריה חדשה ברמת אביב ג'.
3.
המשותף בין - בוצ'וצ'ו וישראל ברדוגו
י"א תשרי ה׳תשס״ד
שניהם מביימים תמונות.
4.
רמת אביב ג' - 2
י"א תשרי ה׳תשס״ד
כפי שהנ"ל כתב, התמונה באמת בוימה לבקשת הצלם שהשתתף בתפילות. התוקע שנראה בתמונה הוא הרב אלון דביר מאנ"ש ושלוחי הרבי רמת אביב המנהל ומתחזקת כל השנה את בית הכנסת חב"ד ברמת אביב ג', לידו עומד הרב שניאור חביב משלוחים הרבי ומי שעוזר לתפעל את בית הכנסת. לימינו עומד ומחזיק את הילד, הרב בן ציון שוורץ, גם הוא משלוחי הרבי ומרבני הישיבה. והכל בניצוחו של הרב יוסף גינזבורג, שליח לרמת אביב ומנהל המוסדות
6.
בכסף משיגים הכל
י"ב תשרי ה׳תשס״ד
שילמו לכמה אנשים שיש להם זקן שיתלבשו ויתקעו בשופר, גם תשים לב לא נראה על פני האנשים שהם אחרי צום, כל מי שמכיר האומנות של העיתונים חייב לדעת שאין להאמין לשום תמונה.
7.
תגובה ל-6
י"ב תשרי ה׳תשס״ד
>שילמו לכמה אנשים שיש להם זקן שיתלבשו ויתקעו בשופר< איזה מגוחח איזה חוסר פירגון תתעורר. קצת פחות שנאת חינם וקצת יותר אהבת חינם לא יזיק לנו עם כל הצרות שיש לעם ישראל
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.