מערכת COL | יום כ"ד חשוון ה׳תשס״ו 26.11.2005

בוגרי "אוהלי תורה" התכנסו

תגיות: מלמד, יוסי
ביום רביעי בלילה ננעל מעמד ה"אלומנאי פארבריינגען" המסורתי (מסיבת הבוגרים) של אלפי בוגרי מוסד חינוך על טהרת הקודש "אוהלי תורה" בקראון-הייטס. האירוע נערך ברב פאר והדר באולם שע"י הישיבה ובהשתתפות אלפי בוגרים, בני כל המחזורים, מכל קצוות תבל. השנה עמד האירוע בסימן יובל שנים להקמת המוסד ובמהלכו השיק ועד הבוגרים אתר אינטרנט חדש, שיאחד את בוגרי המוסד ויעניק להם את האפשרות להיות מעורים בהתפתחות המוסד. כתובת האתר החדש הינו: www.oholeitorah.com. יצוין כי כבר בשעות אלו צפו בו מבקרים רבים. את האירוע נווט ביד אמן המנחה הרב יוסי מלמד שקידם בברכת ברוכים הבאים את אלפי הבוגרים, ובמיוחד אותם הנמנים על שלוחי הרבי שנתקבצו ובאו גם הם. ראשון הדוברים היה הרב יוסף פלטיאל, מרביץ תורה ידוע בקראון-הייטס שפתח בדבר מלכות מתורתו של הרבי בעניינא דיומא.גלריית תמונות ב'כתבה מלאה'
בוגרי
(צילום: ישראל ברדוגו)

את הנהלת המוסד ייצג המנכ"ל הרב יוסף-חיים הכהן רוזנפלד שבמהלך נאומו הכריז על הקמת מקווה-טהרה מפואר ורחב ידיים ובו 400 מקומות ישיבה, שישרת את תלמידי המוסדות בתוך שאר תושבי קראון-הייטס. בדבריו עמד על הזכות הגדולה שנפלה בחלקו לעמוד לצדו של המייסד והמנהל הבלתי נשכח, הרב מיכאל טייטלבוים ע"ה, שעדיין לא מלאו שנה מפטירתו. בשלב זה כבו האורות והקהל צפה בנציגי בוגרי המוסד לדורותיהם שחלקו רשמים מתקופת לימודם בישיבה.

הערב הוקדש לזכרו של המשב"ק הרב בערל יוניק ע"ה, ואל דוכן הנואמים נגש בנו הרב מאיר שלמה ומשתף את הקהל בחוויותיו מהזכות שהייתה לו עצמו לשרת בבית הרב. הנואם הבא הנו הרב זלמן מרקס, משלוחי הרבי בקליפורניה שזוקף את הצלחתו בשליחות לשנות לימודיו בישיבה.

האורות כבו בשנית ועל המסכים הוקרן סרט תיעודי היסטורי, ובו מקורות "אוהלי תורה" ופנינים מתולדות חייו של המייסד ר' מיכאל ע"ה.

את נאום הנעילה נשא הרב משה ווילהעלם, שליח ראשי במדינת אורוגן, שבדבריו עמד על הכוחות ששנת היובל מביאה עמה להתפתחות המוסד לשם ולתפארת.

הבוגרים מיימו לשבח את "ועד האלומנאי" שעמד מאחורי ארגון האירוע, כמו גם מאחורי כל פעולותיו במשך השנה.
 

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.