מערכת COL | יום כ' חשוון ה׳תשס״ו 22.11.2005

חזון הרבי בדרך למימוש בבחירות הקרובות

בימים אלו, ישנם מגעים רבים של מפלגות דתיות להתאחד כגוש ימין אחד נגד השמאל: ראשי מועצת יש"ע החלו להחתים את ראשי הרשויות בשטחים על עצומה שבה הם קוראים למפלגות הימין, לחבור ביחד לסיעה על מנת ליצור גוש מאוחד של הימין. אפי איתם מ'האיחוד הלאומי' מאשר את הפרטים בשיחה עם COL ואומר: "אני מאמין שביממות הקרובות האיחוד יצא לדרך".מגעים אלו, מזכירים לרבים מחסידי חב"ד, את המאבק של הרבי למען האיחוד של המפלגות הדתיות. באגרת-קודש שנכתבה לפני ארבעים שנה, כותב הרבי על המעלה שבאיחוד. בין-היתר, כותב הרבי: "ודעתי בזה ברורה ומוחלטת, אשר הקמת חזית דתית טכנית היא לא רק רצוי' כי אם גם מוכרחת לטובת המצב הדתי ולטובת מצב היהדות האמיתי באה"ק תבנה ותכונן במהרה בימינו על ידי משיח צדקנו - ברורה עד כדי כך שלפלא כל ספק בדבר - מנקודת מבט המצב הדתי וטובתו".
חזון הרבי בדרך למימוש בבחירות הקרובות
יתאחדו? אפי איתם וזבולון אורלב. צילום: ראובן קסטרו
הוסף תגובה
6 תגובות
1.
מהי הפרחת הסיסמאות?!
כ' חשוון ה׳תשס״ו
"חזון הרבי"?! בסה"כ, יש כאן חיבור חוזר של ח"כי המפד"ל. סילחו לי, אך הכוונה בחזית דתית, היתה, התאחדות כל המפלגות הדתיות, כשהכוונה היא, כל המפלגות שמייצגים את שומרי התומ"צ. כיום הכוונה היא, איחוד כל המפלגות החרדיות עם הדתיות. דבר שאינו שייך כלל.
2.
the rebbes dream?
כ' חשוון ה׳תשס״ו
the rebbe never mentioned anything about uniting against the left this is misquoting the rebbe in an extreme way the rebbe wanted the unity of the relegious parties, joning the likud does not come under this catagory.
3.
the rebbe
כ' חשוון ה׳תשס״ו
the rebbe never mentioned the words right or left and paid no attention to the different parties, the rebbes interest was that there should be unity amongst the religious parties
4.
חזונו של הרבי כן המפלגה שאליה נצביע -לא!
כ"א חשוון ה׳תשס״ו
א. דברי הרבי בזמנו היו הודות המפלגות אחריות והדתיות דאז. ב. לכאורה ! (ולאחר בדיקת הדברים לעומק ולא ריצה לשם כותרת ) דברי ורצון הרבי - הדברים דומים. ג. והוא העיקר! בין כל הנ"ל לבין הצבעה למפלגה זו הבנויה על שני מפלגות שהיו עבור שרון את הגשר להגשמת תוכנית חורבן וגירוש קהילות יהודי גוש קטיף וצפון השומרון. האיחוד הלאומי היו את הגשר והמפד"ל אף מצע מוצק הוא כשהיבנו השמאול ששרון רציני בתוכניתיו הסכימו להצטרף אליו על מנת להגשים את חלומם, חלום החורבן והגירוש. ואו אז זרק שרון את שני מפלגות אלו כשלא היה בהם עוד צורך. לסיכום: איחודם והפיכתם לחזית דבר חיובי (לכאורה גם על פי משנת הרבי ) אך לא עבורינו ! לנו יש מפלגה אחרת לה נוכל להצביע לכתחילה - חזית יהודית בראשות ר ברוך מרזל.
5.
כול הכבוד
כ"א חשוון ה׳תשס״ו
אני חושב שכול הכבוד ויש במה להצביע
6.
תגובה ל4
כ"ב חשוון ה׳תשס״ו
אכן תחושות השטח בקרב ציבור אנ"ש ורחבי הארץ עונה בדיוק לכל אחד משלשת הסעיפים של מגיב מס4 הצודק במאת האחוזים
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.