מערכת COL | יום ז' תשרי ה׳תשס״ד 03.10.2003

גז מדמיע ופצצות סירחון - הטרור מכה שוב

תגיות: יואל כהן
בעיצומה של ההתוועדות המרכזית לרגל יום ההילולא ו' תשרי, כשמאות תמימים יושבים ומאזינים לדברי ה'חוזר' של הרבי, הרב יואל כהן, חדרו לאולם שני בחורים צעירים שנשלחו ע"י הממונים עליהם והתיזו גז מדמיע בחדר המדרגות ובפתח האולם. מהדיווחים שמגיעים מהמקום עולה כי הדבר גרם להשתעלות קשה בקרב התמימים, ורובם נאצלו לקטוע את ההתוועדות ולצאת כדי לשאוף אוויר. בשעות שקדמו לאירוע חמור זה, השליכו חברי אותה קבוצה קנאית, 'פצצת סירחון' לחלל הכניסה של אולם ה'כולל'. ארוע דומה אירע הבוקר. באחד האוטובוסים שאורגנו במיוחד לנסיעה להשטתחות של ציונו של הרבי, לרגל יום ההילולא של הרבנית הצדקנית מרת חנה ע"ה, נמצאו במדרגות הכניסה לאוטובוס מספר 'פצצות סירחון' שנועדו להקשות על הנוסעים את הכניסה לאוטובוס ואת הנסיעה אל הציון הק'. ציבור האורחים, אנ"ש והתמימים ששהו במקומות אלו, הביעו שאט נפש ממעשיהם הנלוזים של חברי אותה קבוצה שולית שמעוררת שוב ושוב פרובוקציות ומדנים בחצרות קודשינו, מעשים שעוברים ללא תגובה ומחאה מעשית מצד הגורמים הקשורים לכך.
גז מדמיע ופצצות סירחון - הטרור מכה שוב
למצולם יש קשר ישיר לאירוע
הוסף תגובה
58 תגובות
1.
עד מתי ?
ז' תשרי ה׳תשס״ד
עד מתי? איפה המשפיעים שיעשו קצת סדר עם מטורפים שכאלו!!!
2.
אכן, עד מתי????
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אכן, עד מתי???
3.
אני כבר התייאשתי
ז' תשרי ה׳תשס״ד
נראה לי שהנכם מביאים את המקרים כדי שאנשים יזדעזעו ואוליי מישהו יפסיק זאת . אני חושב שחבל על הזמן האנשים הלו חדורים בלהט משיחי ואני מתכוון ללהט משיחי שאין מקורו בקדושה . וממילא אין סיכוי במצבנו לשנות אותם . ונשאר לנו לסבול עד ביאת משיח צדקנו.
4.
הפוך על הפוך
ז' תשרי ה׳תשס״ד
קודם פרסמתם שהיה "דברי כיבושין" מפי הרבי שליט"א, עכשיו אתם מפרסמים שהטרור המשיחי מכה שוב. באיזה צד האתר???? .............................................................. תגובת מערכת - COL האתר מביא חדשות מה שקורה בחב"ד.
5.
wrong headline
ז' תשרי ה׳תשס״ד
its not mishichistin, its nishugoim, please change the headline
6.
בתוך לבכם
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אתם נהנים מזה שתפסו עוד משיחיסט ע''ד התקשורת תפסו חרדי וכו'
7.
לזרוק אותם לאלף עזאזל.....
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מילא מה שהם עושים בתוך חב"ד אבל מה שהם עושים בחוץ...
8.
אין סיכוי
ז' תשרי ה׳תשס״ד
צריך להבין שאין כבר אף אחד שיעצור את כדור השלג הזה צריך לחשוב על פתרון אחר איך פשוט לדאוג שהאנשים האלו לא יהיו עוד בחב"ד
9.
משפיעים איפה אתם???
ז' תשרי ה׳תשס״ד
את אלו שעשו זאת צריך להחזיר מיד לארץ ,ולא לתת להם להיכנס ל770. צריך להעיף אותם מהישיבות וחובה על המשפיעים לפתוח את העיניים. גדל כאן דור של פסיכופתים גמורים! אסור לתת להם מדרך כף רגל בשום מקום!!!! כל חסיד חייב למחות על המעשה הנורא.
10.
סתם, לידיעתכם...
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אני עומד לפרסם את הסיפור המבאיש הזה בחדרי חדרים חב"ד. שם, ברוך השם, יש פלוס אחד גדול, שאין צינזורים ופוילישטיקעס. שמים את כל האמת על השולחן... אין לי מילים להביע את הזעם הנורא שאני זועם ורותח עליכם... שקסיל ואין-פה יעלו וישגשגו!!! אמנם אני לא סובל אותם, אבל לפחות שיהיה מכה בשבילכם, חצופים ומכוערים!!!!
11.
כבר מאוחר מידיי
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הרוב בחב'ד נסחף למשיחיזם אפילו הרבנים מאוד חוששים אף חד לא רוצה לחוות את אשר חווה רבה של צפת ע'ה
12.
להוקיע אותם
ז' תשרי ה׳תשס״ד
צריך להוקיע אותם מכול מנין ואזור חבד"י
13.
חברה להירגע אני הייתי שם!!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אז ככה לפני COL משתלכים פה ומפלגים אותנו לקבוצות ולקנאים אז חברה' להירגע גם באמצע כינוס התמימים השפריצו גז מדמיע וגם באמצע ריקודי יחי ! ככה שזה מעשה קונדס גרידתי . תפסיקו להעליל ולנסות לתפוס כותרות גם במחיר של פחות כותרת מרעישה ופרובקטיבית די לנגררות הקטנונית הזאת........תודה רבה לCOL על העידכונים השוטפים מכול מחוזות תבל...
15.
תגובה ל8
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מדבריך אני מבין שהמשפיעים והממונים שלהם ניסו לעצור אותם ולא הצליחו. זה באמת כך? האם היה איזה רמז רשמי בישיבה שלהם בצפת, שנתיצת מצבות זה דבר שלא מקובל בישיבה? ואם לא היה שום רמז רשמי לזה, האם יש לתלמידים לפרש את הדברים שזוהי תמיכה שקטה ורשמית בתעלוליהם?
16.
אין כותרת
ז' תשרי ה׳תשס״ד
נו, ומה אומרים עכשיו כל "הצדיקים" - לא זה לא הם זה לא היה ,שקר, הם התחילו . שהתפוח לא טוב צריך ללכת למקור
18.
צריכים לעשות סוף להכל
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אני חושב שצריכים לעשות שמירה מיוחדת על כל המזיקים. ועוד הערה חשובה על כל מה שנעשה בחצרות קודשינו, על כל השווקים שעושים מחוץ לכותלי הקודש. להיכן הגענו? אנחנו קוראים לכל הגבאים לעשות סדר בחוץ ,לנקות את הכול. הגיעו לרבי ולא למכור דברים
19.
לצאת למלחמה עד הסוף!!!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הכל קורה בגלל שהרוב השפוי הענק של חב"ד מעדיף להיות "יפי נפש" ולא רוצה מחלוקת, וכך נותנים לגידולי הפרא האלו לצמוח ולהשתלט לנו על החיים. אין ברירה, עלינו לצאת למלחמה בכל התוקף ולזרוק אותם קודם כל מ770 בכל האמצעים - משטרה, בית משפט, חברת שמירה וכו'. בהתחלה יהיה קצת לא נעים אבל בסוף יהיה "ילחום מלחמת ה' וינצח" ועי"ז יבוא משיח.
20.
האשם היחיד
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הוא הרב ווילשאנסקי ראש ישיבת צפת המגדלת את כל העדר השוטה. אם היה רוצה הר"י ווילשאנסקי הוא היה עוצר אותם. כל האשמה תלויה בו!
21.
התמונה קשורה לאירוע?
ז' תשרי ה׳תשס״ד
האם לבחור בתמונה יש קשר לאירוע?
22.
משפיעים לא יעזרו כאן!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
זו חבורה של אנשים בצהוב שנמצאים באטרף ולא מתבוננים לצד או חושבים. להם אין משפיע וגם לא צריך אותו, השכל שלהם הוא שאומר להם מה לעשות וא לא השכל שלהם, אז של החבר שלהם. הגיע הזמן לדבר איתם בשפתם, אם כוח אז כוח. ראוי היה שאלו יועפו מ770, ובכלל מארה"ב. בטוחני שיש דרכים לעשות זאת. כותב זאת בכאב על אחיי התמימים
24.
כדאי ש COL ייזום עצומת מחאה
ז' תשרי ה׳תשס״ד
כדאי ש COL או מי שהוא אחר ייזום מייד כתב מחאה ברור ונחרץ ויחתים עליו את כל הרבנים והמשפיעים וראשי הישיבות. במקביל יש לפרסם את שמותם של כל מי שיתחמקו מלחתום-ויהיו כאלה יש להתחיל בפנייה לוילישאנסקי מצפת- ואם יחתום לפרסם בקראון הייטס את מחאתו. לסאטמאר דמינו
25.
ראיתי אותו.
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מסתמא: זה אם הפיאות המסולסלות בתמונה זה חוזר בתשובה אם קעקועים בגב ! ראיתי אותו ,וסיפר שהוא חזר בתשובה ולא זכה לבר מצוה מצטער זה הטרוריסטים האלה. איך שאומרים כולם כאלה.
26.
להעיף מחב"ד
ז' תשרי ה׳תשס״ד
צריך להוקיע אותם מחב"ד כאלה בחורים בכלל לא חבדניקים
27.
חלול חבד
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מילא בתוך חבד, אבל לבא לאנשים לא חבדים ולהתגרות בהם בזה שאומרים הרבי חי וכו' פשוט משוגעים
28.
בהצלחה!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
כל הכבוד! כך צריך להיות!
29.
לזרוק אותם, להעיף אותם, להר.. אותם וכו'...
ז' תשרי ה׳תשס״ד
איזה תגובות יש כאן אתם לא מתביישים ? מדובר כאן באחינו בשרינו בעיקר ילדינו. זה שיש כמה משוגעים שעושים כל מה שבראש שלהם זה לא אומר כלום על הכלל. תמיד בולטים רק המיעוט הקיצוני והרועש רוב התמימים שנמצאים אצל הרבי אפילו שהם משיחיסטים מאד הם לא שייכים כלל וכלל למי שעשה את המעשה הזה. ומי שבאמת עשה את המעשה צריכים לטפל בו בכל חומרת הדין.
31.
שקרנים!!!!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
לא היה ולא נברא!!! הכל שקר וכזב!!! תתבישו לכם!!! ............................................................... מערכת - COL המגיב הנכבד נמצא בישראל, כך שאין להתייחס לאמיתות דבריו.
32.
בקיאות בשיחותיו של הרבי
ז' תשרי ה׳תשס״ד
נא לעיין בשיחת ש"ק פ' בשלח י"ג שבט תשל"ה, וכן שיחת ט"ו בשבט תשל"ה וכן שיחת ר"ח אדר תשל"ה והכול מובן ומוסבר תפסיקו את ההכללות, קצת אהבת ישראל בחב"ד לא יזיק נדמה לי שזה אחד המבצעים!
33.
בושות
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הבעיה היא שכבר אנשים שהיו נרמליים השתגעו אותם צריכים להדיח... לא לקיים אתם שום מגע עם כל המשחיסתיים בכפר חבד בקרית מלאכי בצפת וכו' פשוט להדיח אותם..... הבושות שהם גורמים לחבד ,תכף הם גם יהרגו (ח"ו)
34.
הטרור "האנטי משיחי" מכה שוב
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אולי תפסיקו לבלבל אותנו עם כל הסיפורים האלו.
36.
יש פתרון!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הפתרון (הזמני) הוא: שכלל חסידי חב"ד שמעוניינים בהפסקת הטרור, יוקיעו את הנהלת הישיבה הגדולה בצפת, ויעשו כל שביכולתם למנוע מבחורים צעירים ללמוד שם. הישיבה בצפת היא המקור והסיבה לכל פעולות הטרור למיניהם, ויודע זאת כל בר בי 770 דחד יומא. ילדים קטנים שלא נפקחו עיניהם נשלחים לשם, ויוצאים משם אחרי שלש שנים, מאומנים היטב וחדורים בלהט ה"אמונה", להשחית ולהכות וכו' וכו'. מניעת בחור מללמוד בצפת, כמוה כהצלת נפשות ממש.
37.
כל הכבוד
ז' תשרי ה׳תשס״ד
כל הכבוד לר' שמואל בן צבי שלא נבהל ושומר על כבודו של הרבי רק אנא לתועלת הענין אתם חייבם לפרסם שמות של המשיחיסטים הנ"ל כדי שירגעו אחד ולתמיד
38.
עשרה יוחסי משיחיסטן עלו מבית רבינו שבבבל...
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מאמינים, בני מאמינים, דיגלוניסטים, אלוקיסטים, שביליסטים, אגרוניסטים, תמהוניסטים, זמרוניסטים, מכריזיסטים וסתם ליסטים.
39.
לפרסם שמות ולמנוע הכללות
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אין מן הראוי להכליל את כל העדה הקדושה בשל מעשיהם הקיצוניים של 2 מטורפים. וכולכם יודעים שאין מעשיהם של השניים מייצגים את הכלל. לכן, אנא יפרסם יודע דבר את שמות הנלוזים וימנע חרפה מכלל העדה. אל תשכחו שהיום אנו בערב יום כיפור!
41.
מה שמו של הבחור???
ז' תשרי ה׳תשס״ד
לפרסם מיד!
42.
אנא
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מערכת COL אנא פרסמו את שמות הבחורים ושם האמא כדי שנוכל להתפלל לרפואת נפשם
43.
היכן הנחת לרבי?
ז' תשרי ה׳תשס״ד
בושתי ונכלמתי לקרוא את הכתבה. האם מישהו מצד כל שהוא חושב מה הוא גורם לרבי? כיצד הרבי היה מגיב? לדעתי מי שהרבי בנשמתו אמיתי-חסיד אמיתי לא יעז לגרום לו עוגמת נפש שכזו. זו לא חב"ד שהרבי השאיר. חבל!
46.
ENGLISH
ז' תשרי ה׳תשס״ד
Can someone translate this to english
48.
לא תוציאו את שנתכם
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מי שפרסם את הידיעה המנוולת הטרור המשיחי מכה שוב עם כותרות כאלה לא יוציא את שנתו ויחולו עליו כל הקללות שבתורה.
49.
ידידי, תגובה מספר 43
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הרבי כבר הגיב לנושא זה! הרבי אמר שאנשים כאלו צריכים לחזור לבני ברק. בליובאוויטש לא מרימים ידיים ולא משתמשים בכוחניות. מה שמראה לנו, שאותם משחיתים, הם לא מליובאוויטש, ואם הם היו כאלו, אז הם הוציאו את עצמם מהכלל.
50.
אנא, בבקשה, נו............
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מערכת col פרסמו את שם החולי נפש הללו, ונכתוב אותם בפ"נ לרבי זי"ע. נ.ב. אנא לכל חסידי חב"ד בארץ להתפלל לרפואת החולים
51.
זה יעלה לכם ביוקר.
ז' תשרי ה׳תשס״ד
מנדי ברוד, אהרונוב, זילברשטרום, קנלסקי גולדשמיד גופין. הידיעות מסוג זה והמלחמות האלה יעלו לכם ביוקר. אתר חדש עומד לעלות לאויר בשבוע הקרוב. תשלמו הרבה מאד כסף בשביל שזה ירד מהאויר. במלחמה כמו במלחמה. אתם תלכו על ארבע בשביל להפסיק את ההכפשות. יש שני צדדים למטבע. הכל יהיה מהיום ואילך חשוף. כולל ה-כ-ל-
52.
כואב הלב!!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
אמר את זה כבר מישהו ואני אומר זאת שוב, זה כאין וכאפס לאומת מה שקורה איתם בחוץ, הם בסך הכל גורמים לחב"ד להיראות כמו משוגעים מי יתן ובעז"ה יושלכו כל המשוגעים מחב"ד ונחזור לשפיות הישנה, ורק עי"ז יבוא משיח אחד מהתמימים שכואב לו.....
53.
די למחלוקות!!!
ז' תשרי ה׳תשס״ד
תפסיקו לפרסם את הדברים האלה, בפרט בערב יום כיפור. עלינו להתחזק באהבת ישראל.
54.
אלקים
ז' תשרי ה׳תשס״ד
ערב יום כיפור! תעזור להם, רחמנות עליהם, תעשה משהו, הם ילדים אומללים, אתה הרי יודע את 'האמת' מי המשיח.
55.
AVALANI MAKIR OTO
ז' תשרי ה׳תשס״ד
ZEH HBOCHURE SHEORID OTIOT "OHEL METE HBUS HACHDACH
57.
תגובה למספר 18
ז' תשרי ה׳תשס״ד
להיכן הגענו ? אנחנו לא בשוק רמלה. צריכים להעיף את כל הדוכנים משם. לא הגיעו למכור דברים. הגיעו ללמוד. רבנים משפיעים תעוררו כבר.
59.
הטרור של ה'אנטי משיחיסטים'
ז' תשרי ה׳תשס״ד
הגעתי לתשרי ל 770, הזדעזעתי לראות את רוב הסידורים וכו' קרעו או מחקו את המילים 'מלך המשיח' מהחותמות של הגבאים מ 770. ואין פוצה פה ומצפצף!
60.
shakranim
ז' תשרי ה׳תשס״ד
ma atem menapchim , ve im kvar gam bemtza rikudim shel iechi hantim mashpritzim gaz ,atem chatichat tinofet le chabad.
62.
shuk
ז' תשרי ה׳תשס״ד
go to 770 and tell me it is not a shuk? did you see the front of 770? you can get flags, T shirts, Soda, underwear, socks, kapotes, Hot dogs, and you can even get tear gas sprayed at you if you dont scream yechi
63.
why vileshnski
ז' תשרי ה׳תשס״ד
why evrey time samething hapen the blame fuling on rabbi vilesenski
65.
תגובה ל59
ח' תשרי ה׳תשס״ד
הטרוריסטים שהרסו את הסידורים עם החתומות בניגוד לדעת הגבאים, הם אלו שמשפריצים גז מדמיע. אני שמח לשמוע שמישהו הסיר ומחק את מה שעשו הטרוריסטים.
66.
המשפיעים המעודדדים את הבחורים אשמים !!
ט' תשרי ה׳תשס״ד
המשפעים המעודדים את הבחורים על דברים 'קטנים' לא יגידו: "ידינו לא שפכו את הדם.." לפגוע בר' יואל ???!!! איך הרבי היה מגיב לזה ?? היה זורק את החברה האלה לבני ברק או לבת עין.
67.
תגובה ל 48
ט' תשרי ה׳תשס״ד
תסלח לי אבל המשיחיסטיות הוציאה אותך מדעתך אחרי הכל אנחנו אחים...
68.
its our fault
ט' תשרי ה׳תשס״ד
its the neigborhoods faul becuase we dont do anything about it, so we suffer.t,
70.
אין תקנה
ט' תשרי ה׳תשס״ד
מקרה זה עדיין לא שבר את גב הגמל וכל עוד עדר שוטה זה ממשיך לקבל גיבוי מחכמיו (במרכאות), נראה שנצטרך לחטוף מהם עוד פיגועים, לכן עלינו פשוט להתפלל לקב"ה שירפא אנשים אלו בתוץ שאר חולי ישראל (ואמרו אמן).
72.
yechi hamelech
י"א תשרי ה׳תשס״ד
kol hakavod lechabad
77.
צריך להעיף אותם מח"בד
ג' שבט ה׳תשס״ד
את המשוגעים [המשיחסטים }האלה הם עושים רק חילול חבד
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.