מערכת COL | יום ד' חשוון ה׳תשס״ו 06.11.2005

נ"ח בפרשת נח

בשבת האחרונה (ג' מר-חשוון) פרשת נח חל יום ההולדת של הנ"ח (58) של ר' חיים ברוך הלברשטם, ממקימי - WLCC (מרכז התקשורת החב"די העולמי) שקישר את הרבי לחסידים ואת החסידים לרבי, שאירגן את השידורים הרבים מההתוועדויות של הרבי ב-770 לכל רחבי תבל.

בשנת תשכ"ו כאשר ביקש הת' חיים ברוך לנסוע וללמוד ב-770 ביקש מנהל מוסדות 'תומכי תמימים' בניו יורק הרש"ג (הרב שמריהו גוראריה ע"ה) ממנהל ישיבות חב"ד בישראל הרב אפרים וולף ע"ה חוות דעת על הבחור, על לימודיו, כשרונותיו, ומצבו בלימוד. הרב וולף ביקש את עזרתו של הרב נחום טרבניק ע"ה מראשי ישיבת 'תומכי-תמימים' בכפר-חב"ד בכתיבת חוות דעת על הבחור...

צילומי המסמכים ב'כתבה מלאה'
נ
הוסף תגובה
6 תגובות
1.
מזל טוב, נייחא לעילא ונייחא לתתא
ד' חשוון ה׳תשס״ו
אין עליו. על האחד והיחיד, שעזב הכל (ייחוס, משפחה) והתמסר בכל מאודו משך שנות חייו בעשורים האחרונים לכ"ק אדמו"ר זי"ע ולהרבנית הצדקנית ע"ה, לביתם, לבית מדרשו, למקום מנוחתם, ולאנשי ביתם. מזל טוב מזל טוב. מעריצים המבקרים בשעות לא שעות בבית ברחוב קארול סטריט.
2.
2גדולים
ד' חשוון ה׳תשס״ו
2 גדולים בחבד בהפרש של 18 שנה נולדו בג חשוון ר חיים ברוך ור' בנימין ליפשיץ.
3.
אולי מישהו יכול
ד' חשוון ה׳תשס״ו
להקליד תשובת הרב טרבניק
4.
מז"ט ליום הולדת הנ"ח
ה' חשוון ה׳תשס״ו
מז"ט מז"ט מז"ט, שיהי שנת הצלחה בגו"ר, והרי הכל בהשגח"פ, שנת הנח , בפ נח, שענינו (ט, כא) "וישת גו וישכר גו בתוך אהלו" (ועיי"ש בפרש"י : שגלו כו). ולהעיר ממכ רבינו (אג"ק ח"ז ע קס) : "בענין יום ההולדת דשנת הח"ן" עיי"ש. מוקירו ומכבדו כערכו הרם, בן תרשיש.
5.
ברכות משש"פ
ה' חשוון ה׳תשס״ו
את חטאי אני מזכיר היום ישבנו בהתוועדות בשבת ודיברו על היירצייט של ההיליקער רוזינער ,ושל המהרי"ל בן הצ"צ,ואני הוספתי שגם חיים ברוך יש לו יום הולדת נ"ח בשבת פרשת נח וזה קורא רק פעם בחיים,עכ"פ מז"ט ממני כל האיחולים האפשרים ,וכל הציפיות של רבינו ממך בקשר לגליצי עדיין לא מאוחר, ידידך מאז ועד עתה ,מאז לימוד ספר המאמרים תש"ח בבית כנסת הישן כפ"ח,וכו וד.ל
6.
מידיד
ו' חשוון ה׳תשס״ו
ראשית כל מז"ט לאורך ימים ושנים טובות ובריאות לפלא מכל הבחורים שהגיעו ל770 לא הי להרש"ג לברר אודות טיבו של הבחור, אך ורק לידידי ר חיים ברוך? הרי דבר זה אומר דרשני!
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.