מנדי ברגר
|
יום ל' תשרי ה׳תשפ״ד
15.10.2023
"אנחנו לא בסדר": הנאום החזק של ראש עיריית ניו יורק | צפו
בעצרת ענק לתמיכה בעם ישראל הנמצא במלחמה ועבר מתקפת טרור קשה בה נרצחו מעל 1,350 איש ואשר התקיימה בניו יורק, נשא דברים ראש העיר אריק אדמס - נאום שגרם לטלטלות בקרב לבבות אלפי המשתתפים • "אנחנו לא בסדר", זעק אדמס, "לא ייתכן שאנו נעמוד בצד ונהיה בשקט, אנו תומכים בישראל ובאזרחיה, זכותה להגן על עצמה" • עוד ציין ראש העיר, כי היהודים עמדו לצד האפרו-אמריקנים והם עומדים לצד העם היהודי • חסידי חב"ד ניצלו את ההזדמנות למבצע תפילין נרחב
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/652b7e833b644_1697349251_news_main_gallery.jpg)
צילום תמונות: שניאור חביב
צפו בנאום:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות