שמואל בן-צבי, COL
|
יום י"ח תשרי ה׳תשפ״ד
03.10.2023
מאז ולדורי דורות: כשדדי גראוכר סחף בשמחת בית השואבה
25 דקות של מוזיקה חסידית סוחפת, כפי ששר דדי גראוכר ז"ל (שנפטר לפני שלושה שבועות) בכפר חב"ד בשמחת בית השואבה בשנת תשנ"ח | מיטב הלהיטים החסידיים מאותה תקופה, כמו 'חברון', 'לך אתן את הארץ הזאת', שהפכו לשיריו המוכרים ביותר | מארכיון שמואל בן-צבי, צילום: יודי ריבקין, מיוחד לחול המועד סוכות
לצפיה בקטע המלא:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות