חיים זלצמן
|
יום י"ב תשרי ה׳תשפ״ד
27.09.2023
נציגי חב"ד ברחובות התכנסו לקראת השקת הקמפיין בקהילה
נציגי קהילת חב"ד ברחובות, חברי רשימת חי - חב"ד לבחירות למועצת העיר, התכנסו לאמירת 'לחיים' והתוועדות קצרה לרגל השקת הקמפיין בתוך הקהילה בימים הקרובים • המד"א - הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שיתף את הנוכחים בברכת הרבי • הנוכחים דנו בדרכי פעולה מגוונים להצלחת המערכה
![נציגי חב נציגי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/09/6513d5c0bc439_1695798720_news_main_gallery.jpeg)
מעלים הילוך לקראת הבחירות המוניציפליות: נציגי קהילת חב"ד ברחובות, חברי רשימת חי - חב"ד לבחירות למועצת העיר, התכנסו אמש (ג') לאמירת 'לחיים' והתוועדות קצרה לרגל השקת הקמפיין בתוך הקהילה בימים הקרובים.
המד"א - הרב מנחם מענדל גלוכובסקי שיתף את הנוכחים בברכת הרבי וסיפור ההצלחה של רשימת חב"ד בבחירות תשנ"ג, ואיחל לראות הצלחה חוזרת בשנה זו.
הנוכחים דנו בדרכי פעולה מגוונים להצלחת המערכה.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות