אגרות, כתי"ק, סקירות וגילויים ב"תשורה" וולף - סלונים
![אגרות, כתי אגרות, כתי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/09/64fcf46b4b7c1_1694299243_news_main_gallery.jpg)
אגרות, כתי"ק, סקירות וגילויים ב"תשורה" משמחת וולף - סלונים
ביום רביעי כ' באלול, נערכה בכפר חב"ד ב' שמחת הנישואין של הת' מרדכי בן הרב זושא וולף מכפר חב"ד, עב"ג למשפחת הרב יוסף יצחק סלונים, רב מרכז העיר ירושלים ושליח הרבי במרכז העיר.
במסגרת מסורת עריכת ה"תשורות" החסידיות לשמחות במשפחת וולף, לרגל שמחת החתונה אמש ראתה אור "תשורה" חסידית ייחודית ורבת ערך, "יהי שלום בחילך", על-פי פרקו של כ"ק אדמו"ר משנה זו.
בתשורה החדשה ארבעה מדורים:
א) "הנני להביע ברכתי" – סקירה מיוחדת על מעורבות כ"ק אדמו"ר בשידוכי ונישואי זקני החתן למשפחת וואלף, ברכות כ"ק אדמו"ר לרגל נישואי זקני החתן למשפחת הבלין, ברכות הרבי לזקני הכלה, וברכות הרבי להורי הכלה לפני חתונתם.
ב) לקט אגרות קודש מכ"ק אדמו"ר למשפחת סלונים.
ג) לקט אגרות קודש מכ"ק אדמו"ר, המתפרסמים בתשורה זו בפרסום ראשון, ובחלקם – מענייני שידוכין ונישואין
ד) חמישים פניני רבי – לקט בן חמישים אמרות, עובדות וסיפורים מכ"ק אדמו"ר, אשר רובם-ככולם מתפרסמים בתשורה לראשונה, כפי שנלקטו ונרשמו ע"י אבי החתן הרב זושא וולף.
לתועלת הרבים, ה"תשורה" הייחודית ניתנת להורדה כאן>>>
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)