מנדי ברגר
|
יום כ"א תמוז ה׳תשפ״ג
10.07.2023
צידה לדרך: מתנת ה'חיידר-נט' לתלמידים שעולים לישיבה
איזו 'צידה לדרך' מעניקים לתלמידים שנפרדים אחרי 8 שנות לימוד? מה הדבר המשמעותי ביותר שאפשר לתת לתלמיד שנפרד מה'חיידר-נט', ועומד לגלות למקום תורה - במרחק של שעות טיסה?
![צידה לדרך: מתנת ה'חיידר-נט' לתלמידים שעולים לישיבה צידה לדרך: מתנת ה'חיידר-נט' לתלמידים שעולים לישיבה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/07/64aba29c04378_1688969884_news_main_gallery.jpeg)
איזו 'צידה לדרך' מעניקים לתלמידים שנפרדים אחרי 8 שנות לימוד? מה הדבר המשמעותי ביותר שאפשר לתת לתלמיד שנפרד מה'חיידר-נט', ועומד לגלות למקום תורה - במרחק של שעות טיסה?
לקראת סיום שנת הלימודים ב'חיידר-נט' שע"י משרד השלוחים, הוחלט להעניק לתלמידים מתנה משמעותית שתלווה אותם למשך שנים ארוכות: סדנת הכנה לישיבה בת שישה מפגשים עם הרב דובי ברוד מטפל רגשי מוסמך.
השלוחים הצעירים רכשו כלים ומיומנויות, שוחחו והתכוננו ביחד לרגל המעבר לישיבה.
שמוליק, שליח צעיר באירופה, אמר: "למדתי בסדנה הזאת דברים חשובים ויעילים כל כך, אני מרגיש שזו ממש מתנה פרקטית".
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות