צבי סופר
|
יום י"ח סיון ה׳תשפ״ג
07.06.2023
קריית מלאכי: מנהל מחוז דרום בחר בבי"ס חב"ד בנות
מנהל מחוז דרום במשרד החינוך מר רם זהבי הגיע להצדיע לעיר קריית מלאכי במסגרת פרויקט "עיר בוחרת חינוך" ובחר לעשות זאת בבית הספר חב"ד בנות בניהולה של הגב' שריתה שווכא
![קריית מלאכי: מנהל מחוז דרום בחר בבי קריית מלאכי: מנהל מחוז דרום בחר בבי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/06/6480bd6028680_1686158688_news_main_gallery.jpeg)
כבוד לנחל'ה: בית הספר חב"ד בנות מוביל ובולט בהישגיו ובמיוחד במחוז דרום של משרד החינוך. מנהל מחוז דרום במשרד החינוך מר רם זהבי הגיע היום (רביעי) להצדיע לעיר קריית מלאכי במסגרת פרויקט "עיר בוחרת חינוך" ובחר לעשות זאת בבית הספר חב"ד בנות בניהולה של הגב' שריתה שווכא.
התוכנית "עיר בוחרת חינוך" מעודדת חדשנות, מצוינות, רב תרבותיות, קהילתיות ומנהיגות ערכית.
במסגרת הביקור נשאו דברים ראש העיר מר אליהו זוהר, ממלא מקומו עו"ד בצלאל מזרחי וראש אגף חינוך מר אבי אדרי.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות