חיים זלצמן
|
יום ו' אייר ה׳תשפ״ג
27.04.2023
עם 'זום' לחברים מחו"ל: כינוס 'הקהל' לחברי קבוצה תשמ"ו
התוועדות "הקהל" מיוחדת ומרגשת התקיימה לחברי ה'קבוצה' משנת תשמ"ו • את המפגש אירח בית חב"ד בקרית שמונה, בראשות השליח הראשי הרב יגאל ציפורי • בהתוועדות השתתפו ב'זום' כמה מחברי ה'קבוצה' שמכהנים כשלוחי הרבי בחו"ל
![עם 'זום' לחברים מחו עם 'זום' לחברים מחו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/04/644a2e63eb18b_1682583139_news_main_gallery.jpeg)
התוועדות "הקהל" מיוחדת ומרגשת התקיימה לחברי ה'קבוצה' משנת תשמ"ו.
את המפגש אירח בית חב"ד בקרית שמונה, בראשות השליח הראשי הרב יגאל ציפורי - חבר ה'קבוצה'.
בהתוועדות השתתפו ב'זום' כמה מחברי ה'קבוצה' שמכהנים כשלוחי הרבי בחו"ל: הרב ברוך אוברלנער מבודפשט הונגריה, הרב זושא גרינברג מסולון אוהיו והרב איציק גולדשמיד מלוג איילנד.
צפו בתיעוד מההתוועדות:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות