צבי סופר
|
יום כ"ו ניסן ה׳תשפ״ג
17.04.2023
"אבא ביקש שאשתתף": ר' יואל מול בפתיחת אירועי השואה
ר' אפרים מול, חסיד חב"ד וניצול שואה בן 85, שהיה אמור לומר "תפילת ק-ל מלא רחמים" בפתיחת אירועי יום השואה ב'יד ושם', התמוטט אמש ואושפז בבית הרפואה שערי צדק | בטקס שנערך הערב הזכירו להתפלל לרפואתו. לפני כן, הוא ביקש מבנו ר' יואל מול להשתתף בטקס לצידו. את התפילה נשא שולי רנד | שמו לתפילה: אפרים איסי בן בלה
וידאו (כאן 11):
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות