COL
|
יום י"ב אדר ה׳תשפ״ג
05.03.2023
מתוק: ילדי הת"ת בכפר חב"ד הציגו 'הקהל' מחופשים לכוהנים
ילדי הכיתות הקטנות בתלמוד תורה בכפר חב"ד בראשות המנהל הרב זאב רויטמן, הגיעו הבוקר לת"ת כשהם מחופשים כולם לכוהנים גדולים | הם סיירו בבית אגודת חסידי חב"ד 770 בכפר חב"ד, ובחזית הבניין הציגו את 'מעמד הקהל' | הילדים סיירו גם בבית הכנסת ו'כולל בית מנחם' | צפו בהצגה של הילדים
![מתוק: ילדי הת מתוק: ילדי הת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/03/6404608440ccc_1678008452_news_main_gallery.jpeg)
צפו בהצגה:
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
מאוד יפה וחמוד
כ"ה אדר ה׳תשפ״ג