![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום י"ב אדר ה׳תשפ״ג
05.03.2023
תיעוד: אתונה היוונית ואתריה - מזווית שלא הכרתם | גלריה
לאחר ששהה בחופשה בארץ-הקודש, הצלם החב"די מצרפת מרדכי לובעצקי המריא חזרה אל ביתו שבפריז בירת צרפת ובדרכו עצר בחניית-ביניים בעיר אתונה, בירתה של יוון, שם ביקר בבית חב"ד בניהולו של שליח חב"ד הרב מענדל הענדל ותיעד את העיר ואת חיי הקהילה היהודית
![תיעוד: אתונה היוונית ואתריה - מזווית שלא הכרתם | גלריה תיעוד: אתונה היוונית ואתריה - מזווית שלא הכרתם | גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/03/640463188c5b9_1678009112_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות