חיים זלצמן
|
יום כ"ג טבת ה׳תשפ״ג
16.01.2023
בתנופה: 180 אלף ש"ח גויסו למען התפתחות הקהילה בחריש
בקמפיין התרמה מיוחד שערכה הקהילה החב"דית בחריש, נתרמו 180,000 ש"ח למען המשך תנופת ההתפתחות • בשנה האחרונה רשמה הקהילה גידול מבורך וסך משפחות הקהילה חצה את רף ה-100 משפחות
![בתנופה: 180 אלף ש בתנופה: 180 אלף ש](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/01/63c4f6d30eb07_1673852627_news_main_gallery.jpeg)
בקמפיין התרמה מיוחד שערכה הקהילה החב"דית בחריש, נתרמו 180,000 ש"ח למען המשך תנופת ההתפתחות.
בשנה האחרונה רשמה הקהילה גידול מבורך וסך משפחות הקהילה חצה את רף ה-100 משפחות.
בעקבות ההתפתחות הוחלט בקהילה על קמפיין מיוחד "ופרצת" שמיועד להרחיב את ההשקעה הקהילתית בתחומי החסד והקהילה ובס"ד לאחר התגייסות מרשימה של חברי הקהילה גויס סכום משמעותי אשר יופנה להשקעה בתחומים אלו, כמו גם הרחבת הפעילות בתחומים נוספים במסגרת הקהילתית ולהיערך לקראת קליטת משפחות נוספות בשנים הבאות.
ועד הקהילה מודה לחברי הצוות שהובילו את הקמפיין: ר' יהונתן גולדברג, ר' שולם בלוי, ר' ישראליק גרברצ'יק, ר' אייל רייצער, ר' שי זגורי
ור' דוד פאכערט.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות