מנדי ברגר
|
יום י"ב טבת ה׳תשפ״ג
05.01.2023
לבקשת עיריית כרמיאל: יציקת בטון למקווה בור על גבי בור
בהזמנת עיריית כרמיאל התקיימה יציקת בטון ראשונה למקווה טהרה לכל השיטות, עם בור תחתון • האדריכל החב"די ר' שמואל לוין הגיע לפני היציקה לבדוק טפסנות, לתקן ולאשר היציקה • למעמד הגיעו ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, רב העיר אברהם צבי מרגלית ונציגי המועצה הדתית והעירייה • על היציקה פיקח הרב חיים אליהו גלוכובסקי מנהל 'מרכז מקוואות חב"ד'
![לבקשת עיריית כרמיאל: יציקת בטון למקווה בור על גבי בור לבקשת עיריית כרמיאל: יציקת בטון למקווה בור על גבי בור](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/01/63b6703f66dd6_1672900671_news_main_gallery.jpeg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות