צביקה קעניג
|
יום י"א טבת ה׳תשפ״ג
04.01.2023
האם בני הבית מברכים בעצמם על הבשמים והאש?
על מה בדיוק צריך להביט בברכת בורא מאורי האש? ומדוע מכסים את האגודל? מדוע מביטים על הציפורניים גם כשהאצבעות כפופות וגם כשהאצבעות פתוחות? ההבדל היסודי בין ברכת הבשמים שהיא ברכת הנהנין, לברכת האש שהיא ברכת השבח, והאם כל אחד מבני הבית מברך על הבשמים והאש בעצמו, או שיוצאים ידי חובה מבעל הבית? טועמים הלכה עם הרב מאיר אשכנזי מרא דאתרא כפר חב"ד
![האם בני הבית מברכים בעצמם על הבשמים והאש? האם בני הבית מברכים בעצמם על הבשמים והאש?](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/01/63b57f4a81713_1672838986_news_main_gallery.jpeg)
צפו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות