מנדי ברגר
|
יום ג' טבת ה׳תשפ״ג
27.12.2022
רוצים ניסים: כרבע מיליון איש פקדו את הכותל המערבי בחנוכה
רבבות פקדו את הכותל המערבי בחג החנוכה ובמעמדי הדלקת הנרות המרכזיים שהתקיימו לאורך החג • בין המבקרים: תיירים רבים, משפחות מכל רחבי הארץ וקהל רב • השיא היה 'זאת חנוכה', יום המסוגל לתפילות בו מגיעים מרחבי הארץ עשרות אלפים
![רוצים ניסים: כרבע מיליון איש פקדו את הכותל המערבי בחנוכה רוצים ניסים: כרבע מיליון איש פקדו את הכותל המערבי בחנוכה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/12/63aa9dba044b3_1672125882_news_main_gallery.jpeg)
צילום: הקרן למורשת הכותל
רבבות פקדו את רחבת הכותל המערבי בחג החנוכה ובמעמדי הדלקת הנרות המרכזיים שהתקיימו לאורך החג, בהם תיירים רבים, משפחות מכל רחבי הארץ וקהל רב. כשהשיא היה היום 'זאת חנוכה', יום המסוגל לתפילות בו מגיעים מרחבי הארץ עשרות אלפים לתפילה אישית בכותל המערבי.
בקרן למורשת הכותל המערבי אמרו כי: "השנה, היה חג החנוכה העמוס מזה שנים. מרגש היה לראות את עם ישראל מתאמץ גם בימי הקור והגשם לעלות לירושלים לכותל המערבי, זמן לומר תודה במקום הסמוך ביותר לנס."
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות