צביקה קעניג
|
יום י"ט כסלו ה׳תשפ״ג
13.12.2022
הרב שלמה וילהלם התוועד במעייני ישראל בביתר
באור לי"ט כסליו התאספו בביתר עילית חסידים ואנשי מעשה לחגוג ראש השנה חסידית ליד שולחנות ערוכים . אורח הכבוד היה הרב שלמה וילהלם שליח הרבי ורבה של ז'יטאמיר ומערב אוקראינה שריתק את המשתתפים בסיפורים מהשליחות המאתגרת ומהות ראש השנה לחסידות וחג הגאולה. התוועדות נמשכה עד שעות הקטנות של הלילה ומשקה נשפך כמים
![הרב שלמה וילהלם התוועד במעייני ישראל בביתר הרב שלמה וילהלם התוועד במעייני ישראל בביתר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/12/63984ccfd8760_1670925519_news_main_gallery.jpg)
צילום: דוד קוטלר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות