חיים גולדשטיין
|
יום י"ט כסלו ה׳תשפ״ג
13.12.2022
שיכון חב"ד בלוד: הרב גורליק מבאר-שבע התוועד ב'בית אריה'
מאות חסידים ואנ"ש מלוד ישבו עד לשעות הקטנות של הלילה להתוועדות י"ט כסלו המרכזית בשיכון חב"ד, עם האורח, השליח הרב זלמן גורליק מבאר שבע שחיזק את הציבור להתעמק ולהתייגע בתורה של הרבי • עוד נשאו דברים: רב הקהילה הרב ברוך בועז יורקוביץ והרב אריה קדם • על השירה והריקודים: אבי מנחם ומענדל גדסי
![שיכון חב שיכון חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/12/6398292b5b692_1670916395_news_main_gallery.jpeg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות