![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
צבי סופר
|
יום כ"ז חשוון ה׳תשפ״ג
21.11.2022
עד אור הבוקר: ההתוועדות המסורתית שאחרי ה'באנקעט'
אחת החוויות העוצמתיות של בחורי התמימים בישיבת תות"ל בימי כינוס השלוחים, היא התוועדויות עם שלוחים שנערכות ב-770, ובמיוחד זאת שלאחר ה'באנקעט', עד שיפציע השחר • השלוחים שבים עם מטען רוחני ומשתפים את התמימים בחוויות ואתגרי השליחות • הצלם מרדכי לובעצקי הסתובב בזאל הקטן ב-770 'למעלה' ובזאל הגדול - בית מדרשו של הרבי ומביא גלריה מן המראות. ויש גם וידאו
![עד אור הבוקר: ההתוועדות המסורתית שאחרי ה'באנקעט' עד אור הבוקר: ההתוועדות המסורתית שאחרי ה'באנקעט'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/11/637b7e74b7e8c_1669037684_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובצקי
וידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות