מערכת
|
יום כ"ז חשוון ה׳תשפ״ג
21.11.2022
שגריר ישראל באו"ם: "מעריץ את הרבי על המפעל האדיר הזה"
"המודל של חב"ד לראות בכל יהודי את הניצוץ ולקרב אותו לתורה ומצוות - זה ששמר על העם היהודי בכל השנים", כך אמר שגריר ישראל באו"ם, מר גלעד ארדן, בראיון בלעדי שהעניק להרצל קוסאשוילי ב-COL בבאנקעט של כינוס השלוחים העולמי תשפ"ג • על המעמד העצום, אמר ארדן: "אני מעריץ את הרבי על המפעל האדיר הזה"
![שגריר ישראל באו שגריר ישראל באו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/11/637b2e9e71e84_1669017246_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור שיף, COL
צפו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות