![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת
|
יום כ"ז חשוון ה׳תשפ״ג
21.11.2022
חפשו את הנציג שלכם בפרויקט השולחנות בבאנקעט העולמי
זה היה אירוע שלא יישכח: אלפי שלוחים ותומכיהם התכנסו יחדיו לבאנקעט כינוס השלוחים העולמי תשפ"ג • מרכז התקשורת החב"די COL מגיש את הגלריה השניה בפרויקט השולחנות הענק עם כל הפרצופים של הכינוס, באולם הענק בניו ג'רזי • צפו בתיעוד של צלם איציק רויטמן
![חפשו את הנציג שלכם בפרויקט השולחנות בבאנקעט העולמי חפשו את הנציג שלכם בפרויקט השולחנות בבאנקעט העולמי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/11/637b3839a3314_1669019705_news_main_gallery.jpg)
צילום: איציק רויטמן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות