![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
חיים גולדשטיין
|
יום כ"ו חשוון ה׳תשפ״ג
20.11.2022
עם צאת השבת: השלוחים נשאו תפילה בציון הקודש של הרבי
אלפי שלוחים ששבתו בסמוך לציון הקדוש של הרבי בשבת קודש, נכנסו לשאת תפילה עם צאת השבת, בד' אמותיו של המשלח - להתברך, לשתף על הבשורות הטובות ולבקש ברכות עד בלי די על הבאות • באוהלים שעל-יד האוהל, המשיכו שלוחי הרבי את ההתוועדויות שהחלו במהלך השבת • הצלם מרדכי לובעצקי תיעד ומגיש גלריה
![עם צאת השבת: השלוחים נשאו תפילה בציון הקודש של הרבי עם צאת השבת: השלוחים נשאו תפילה בציון הקודש של הרבי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/11/6379e79d4fe1a_1668933533_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות