שלום לאופר
|
יום ה' חשוון ה׳תשפ״ג
30.10.2022
משלחת מהקהילה של משפחת לנאו ניחמה על האסון הכבד
משלחת מקהילת בית הכנסת בית חנה פאג"י בירושלים - בראשות רב הקהילה הרה"ח יצחק אייזיק קעניג שליט"א והרב יששכר דב הלוי וולס שליט"א והרה"ח אורי הכהן קפלון שליט"א - באה לשכונת גילה לנחם את משפחת לנאו שיחיו על האסון הכבד בפטירת בנם השליח היקר החייל בצ"ה יואל דוד ע"ה. המשפחה הייתה לא מכבר חלק מהקהילה מאז ביאתם מאוקראינה
![משלחת מהקהילה של משפחת לנאו ניחמה על האסון הכבד משלחת מהקהילה של משפחת לנאו ניחמה על האסון הכבד](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/10/635d989823bd1_1667078296_news_main_gallery.jpg)
המשלחת בניחום אבלים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות