שלום לאופר
|
יום כ"א אלול ה׳תשפ״ב
17.09.2022
מנהג ההתוועדות בשבת סליחות: "האט מען זיך געשאקלט"
ביום ג' דסליחות תשנ"א הרבי התוועד וסיפר לחסידים על המנהג בליובאוויטש להתוועד בשבת סליחות באופן של "עד דלא ידע" למרות ש"היום לא פורים" ובמצב כזה שהיו מגיעים לסליחות גם אחרי "ברכה אחרונה" ומקווה כשהם "מתנדנדים" • השיחה הפכה לאבן יסוד אצל חסידים שנוהגים להתוועד בשבת סליחות ולהגיע לסליחות "שאקלדיקערהייט" • שני מוקדי התוועדויות מפורסמים שכאלה הם באוהל הק' ובישיבת תות"ל המרכזית בכפר חב"ד עם ר' זלמן גופין • שיחת הרבי לקריאה
![מנהג ההתוועדות בשבת סליחות: מנהג ההתוועדות בשבת סליחות:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/09/632606aa69ebd_1663436458_news_main_gallery.jpg)
ר' זלמן בהתוועדות שבת סליחות. צילום: ארכיון COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות