![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום ח' אלול ה׳תשפ״ב
04.09.2022
תלמידי 'חדר ליובאוויטש' בפריז שבצרפת החלו את שנה"ל
ביום בו נהרו מאות תלמידי חדר חב"ד ליובאוויטש בעיר פריז בירת צרפת - בראשות השליח הרב לוי אזימוב, לפתוח את שנת הלימודים החדשה על ספסלי הכיתות, השכים הצלם החב"די מרדכי לובעצקי קום, לתעד את ילדי החמד מגיעים ביום הראשון לשמוע את צלצול הפתיחה ולשקוד על התורה הקדושה
![תלמידי 'חדר ליובאוויטש' בפריז שבצרפת החלו את שנה תלמידי 'חדר ליובאוויטש' בפריז שבצרפת החלו את שנה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/09/63147e579c175_1662287447_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות