צביקה קעניג
|
יום ה' אלול ה׳תשפ״ב
01.09.2022
חב"ד חולון פותחת שנה"ל עם למעלה מ-1,000 תלמידים
למעלה מ-1,050 תלמידים במוסדות החינוך של חב״ד חולון. מדובר במספר שיא בתלמוד תורה בני מנחם בניהולו של הרב יהושע שמעוני, וכן בגני הילדים בניהולה של השליחה הרבנית רבקה גורארי׳, כשאליהם מצטרפים 3 כיתות א' בבי"ס בנות מנחם במבנה החדש והרחב בניהולה של השליחה הגב׳ רוחמה שטיינברגר
![חב חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/09/6310a07e8016a_1662034046_news_main_gallery.jpeg)
צילום: מאיר דהן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות