יוסף ברגר
|
יום כ"ד סיון ה׳תשפ״ב
23.06.2022
השלוחים מגרמניה השתתפו בבר-מצווה לתמים אברהם פרסמן
באולמי 'בראשית' בראשון לציון התקיימה אמש שמחת הבר-מצווה לתמים אברהם פרסמן שיחי', בנו של השליח הראשי למדינת ברדנבורג בגרמניה - הרב נחום פרסמן ז"ל, שנפטר לפני כארבעה חודשים
![השלוחים מגרמניה השתתפו בבר-מצווה לתמים אברהם פרסמן השלוחים מגרמניה השתתפו בבר-מצווה לתמים אברהם פרסמן](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/06/62b4021609f16_1655964182_news_main_gallery.jpeg)
באולמי 'בראשית' בראשון לציון התקיימה אמש (ג') שמחת הבר-מצווה לתמים אברהם פרסמן שיחי', בנו של השליח הראשי למדינת ברדנבורג בגרמניה - הרב נחום פרסמן ז"ל, שנפטר לפני כארבעה חודשים.
אל החגיגה שנערכה בארה"ק, הגיעו להשתתף שלוחים רבים מרחבי מדינת גרמניה, ולשמח את חתן הבר-מצווה ומשפחתו.
בין השלוחים שטסו ארצה במיוחד לאירוע המרגש: הרב הראשי לגרמניה, השליח הרב ישראל דיסקין. הרב הראשי של העיר ברלין, השליח הרב יהודה טייכטל. השליח הרב לוי גבירץ. השליח בעיר אופנבך, הרב מנחם מענדל גורביץ. השליח בעיר גיסען - הרב יעקב גופין. השליח הרב שמואל הבלין ועוד.
צפו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות