חיים זלצמן
|
יום כ"ג סיון ה׳תשפ״ב
22.06.2022
מעמד מרגש בהכנסת ספר תורה לבית חב"ד אלכסנדרפלאץ' ברלין
הקהילה היהודית בברלין חגגה בהכנסת ספר תורה חדש ומהודר לבית חב"ד אלכסנדרפלאץ בראשות שליח הרבי - הרב נתן צוקרמן • את המעמד כיבדו שלוחי חב"ד מרחבי המדינה ובראשם, השליח הראשי לברלין ורב העיר - הרב יהודה טייכטל
![מעמד מרגש בהכנסת ספר תורה לבית חב מעמד מרגש בהכנסת ספר תורה לבית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/06/62b2dbfdd30a0_1655888893_news_main_gallery.jpeg)
צילום: Max Mordinson
הקהילה היהודית בברלין חגגה בהכנסת ספר תורה חדש ומהודר לבית חב"ד אלכסנדרפלאץ בראשות שליח הרבי - הרב נתן צוקרמן.
את המעמד כיבדו שלוחי חב"ד מרחבי המדינה ובראשם, השליח הראשי לברלין ורב העיר - הרב יהודה טייכטל, הרב שמואל סגל, הרב לוי פינסון והרב דוד גבירץ - מהשלוחים בעיר.
לאחר כתיבת האותיות האחרונות, יצאה תהלוכת שמחה וריקודים ברחובה של עיר - אשר גרמה לקידוש השם גדול.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות