מערכת COL
|
יום ד' אלול ה׳תשס״ה
08.09.2005
מוריסטאון: דינר לציון יובל למוסדות
ביום ראשון, כ"א אלול, יתקיים דינר מיוחד לציון חמישים שנה למוסדות חב"ד במוריסטאון, בהנהלת השליח הרב משה הרסון. במעמד יינתנו אותו כבוד לנדיבים הנכבדים: מושל מדינת ניו-ג'רסי - מר ריצ'ארד, הגב' הראשונה מרת מרי ג'ו קאדי ומרת שרי ווילציג - יו"ר מפעלי וולשיר. האירוע יתקיים באולם המרכזי של בית-המלון שרתון מידואולנדס. בראש הדינר יעמדו הרב שמריהו הלפרין, ומר אלן ווילציג.
![מוריסטאון: דינר לציון יובל למוסדות מוריסטאון: דינר לציון יובל למוסדות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/09/5c2acd261a264_1546308902_news_main_gallery.jpg)
הרב משה הרסון (ארכיון)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות