COL
|
יום ט"ז ניסן ה׳תשפ״ב
17.04.2022
פרוייקט שעורר התרגשות בקהילה: "כן בקודש חזיתיך"
גליון 'חב"ד ביתר' מספר 10, מעורר התרגשות בקהילה: לכבוד י"א בניסן – 120 שנה להולדת הרבי, חברי הקהילה משתפים ברגעים אישיים מהרבי – שלא ישכחו ומלווים אותם עד היום • סקירה על הקמפיין המוצלח לטובת 'עוזר ותומך' – קופת הקהילה שהוקמה אך לפני שנה ופועלת בהצלחה אדירה • קהילת חב"ד בעיר למען השלוחים ואנ"ש מאוקראינה • וגם: המתנות של קהילת חב"ד ביתר לרבי
![פרוייקט שעורר התרגשות בקהילה: פרוייקט שעורר התרגשות בקהילה:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/04/625be17eebdd9_1650188670_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות