מערכת COL
|
יום כ"ד אב ה׳תשס״ה
29.08.2005
אורחים בחברון
בשבוע שעבר ביקרו בעיר האבות חברון קבוצת אורחים מנו-יורק ומקליפורניה. באורחים ביקרו במערת המכפלה, בקברה של הרבנית מנוחה רחל ע"ה, ב'בית שניאורסון', ועוד. בתמונה שצולמה בבית השליח בחברון ר' דני כהן נראים מימין לשמאל: ר' יהודה לייב מוצ'קין, יו"ר ועד הקהל של שכונת קראון-הייטס ר' משה רובשקין, ר' אברהם סילבר, ר' שמולי סטרן, ר' אליהו סלאווין, ור' נאטע גרוס מקליפורניה.
![אורחים בחברון אורחים בחברון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/08/5c2acbd7c6b3b_1546308567_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
לוי גראסס
כ"ד אב ה׳תשס״ה
כיף לראות אותך, byyyyyyy!