צביקה קעניג
|
יום כ"ה שבט ה׳תשפ״ב
27.01.2022
נציגי מתפללי בית הכנסת הפתוח בפתח תקווה הודו לרה"ע
נציגי מתפללי בית הכנסת הפתוח - חב"ד אם המושבות נפגשו עם ראש עיריית פ"ת, מר רמי גרינברג, בלשכתו, כדי להביע את תודתם העמוקה על פועלו לנתינת מבנה קבע לבית הכנסת.
![נציגי מתפללי בית הכנסת הפתוח בפתח תקווה הודו לרה נציגי מתפללי בית הכנסת הפתוח בפתח תקווה הודו לרה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2022/01/61f28e56665cd_1643286102_news_main_gallery.jpeg)
הבוקר (חמישי) נפגשו נציגי מתפללי בית הכנסת הפתוח - חב"ד אם המושבות, עם ראש עיריית פ"ת, מר רמי גרינברג, בלשכתו, כדי להביע את תודתם העמוקה על פועלו לנתינת מבנה קבע לבית הכנסת.
המשלחת העניקה לראש העיר שי ייחודי - "כוס של ברכה" מעורב ביין מהרבי.
רב בית הכנסת ושליח הרבי בשכונה, הרב מוטי גורליק, בירך את ראש העיר בברכת הגפ"ן: הצלחה, געזונט (בריאות), פרנסה, נחת! נציגי המתפללים - מר דוד דיין ומר שרון ליבוביץ - הודו לראש העיר על פעולותיו בשאר התחומים לרווחת התושבים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות