זעם בלוד: חברת המועצה שחאדה צהלה על שחרור המחבל
זעם בלוד: חברת מועצת העיר לוד פידא שחאדה, בירכה את שחרורו של המחבל סולימאן אלפקיר, אשר בימי הפרעות במבצע 'שומר החומות' השליך ארבעה בקבוקי תבערה לבית משפחה כהן בשיכון חב"ד וגרם לשריפה גדולה, שבנס בני הבית יצאו ממנה בריאים ושלמים.
שחאדה שמחה לרגל שחרור המחבל וכתבה: "אני מקווה לשחרור כל האחרים".
כפי שדווח בתקופה האחרונה, השקט לא חזר לרחובות לוד וצרורות ירי נורו במהלך השבוע האחרון והדיהן נשמעו היטב בכל רחבי העיר ובשכונות החב"דיות.
בשבוע שעבר בתוך יום אחד בלבד, אירעו אירועי נסיונות רצח במסגרת 'סכסוכים בין חמולות'.
ראש העיר ע"ד יאיר רביבו התריע רבות על המצב בלוד, והמשטרה מצידה 'עושה קולות' של פעילות מוגברת, אך בינתיים תושבי לוד לא רגועים כל עוד מאגר כלי הנשק העצום הלא חוקי קיים, ומידי לילה כמעט, תושבי לוד מקבלים תזכורת מפחידה של ירי.
אירוע השלכת בקבוקי התבערה, שבנס הסתיים ללא נפגעים:
כוחות משטרה מתוגברים נכנסים בשבוע שעבר ללוד:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)