מנדי ברגר
|
יום ח' טבת ה׳תשפ״ב
12.12.2021
נחל'ה: הקרן של חמ"ה העניקה 'דמי חנוכה' לעובדי המוסדות
ארגון 'חמ"ה' ובתמיכה של 'קרן מנחם' העניקו בחג החנוכה 'דמי חנוכה' למעלה מעובדי המוסדות לבנים בקרית מלאכי • בתום ימי החנוכה קיבלו כלל המחנכים, המורים, הרמ"ים ואברכי הכולל בקרית מלאכי, מענק על סה"כ 500 ₪ - שוברי מזון לקניה ברשת רמי לוי
![נחל'ה: הקרן של חמ נחל'ה: הקרן של חמ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/12/61b5a2518bb97_1639293521_news_main_gallery.jpg)
ארגון 'חמ"ה' ובתמיכה של 'קרן מנחם' העניקו בחג החנוכה 'דמי חנוכה' למעלה מעובדי המוסדות לבנים בקרית מלאכי. בתום ימי החנוכה קיבלו כלל המחנכים, המורים, הרמ"ים ואברכי הכולל בקרית מלאכי, מענק על סה"כ 500 ₪ - שוברי מזון לקניה ברשת רמי לוי.
"אנחנו שמחים לצאת בפעימה שניה לטובת מוסדות ליובאוויטש באה"ק" נמסר מהנהלת 'קרן מנחם' שע"י חמ"ה, "עשרות מורים, אברכים העמלים למען חינוכם של ילדי ישראל במשך השנה זוכים לקבל מענק כזה, ואנו נמשיך לתת בהמשך עוד בעז"ה" אומרים בהנהלת הקרן.
יש לציין ש'קרן מנחם' שע"י חמ"ה החלה את הפעילות שלה בישראל בתשרי האחרון, שמאות משפחות זכו לקבל סלי מזון באלפי שקלים לכבוד חודש החגים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות