מנדי ברגר
|
יום כ' כסלו ה׳תשפ״ב
24.11.2021
השחקן, הגיטריסט והרב התוועדו בתיאטרון הסימטה ביפו
בתיאטרון הסימטה, תיאטרון בוטיק יוקרתי ביפו התאספו למופע - התוועדות המשלב נגינה, שירה ושיח עם השחקן והאומן דן שפירא על השירה, איילון מלחי על הגיטרה והרב שמעיה הכט בדברי התעוררות מלווים, לרגל חג הגאולה י"ט כסלו
![השחקן, הגיטריסט והרב התוועדו בתיאטרון הסימטה ביפו השחקן, הגיטריסט והרב התוועדו בתיאטרון הסימטה ביפו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/11/619d142e76254_1637684270_news_main_gallery.jpeg)
בין סמטאות העיר העתיקה ביפו, ברחוב מזל דגים הקסום, התקיימה אתמול (ג') התוועדות י"ט כסלו מיוחדת.
בתיאטרון הסימטה, תיאטרון בוטיק יוקרתי, התאספו למופע - התוועדות המשלב נגינה, שירה ושיח עם השחקן והאומן דן שפירא על השירה, איילון מלחי על הגיטרה והרב שמעיה הכט בדברי התעוררות מלווים.
במהלך התוועדות חולק למשתתפים מזכרת - בקבוקון יין אישי של 'כוס של ברכה' מהרבי לאמירת 'לחיים' משותפת.
ההתוועדות נחתמה בהחלטות טובות ובריקודי שמחה סוערים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות