צבי סופר
|
יום כ"ח חשוון ה׳תשפ״ב
03.11.2021
מה המשותף לאי איביזה ולשכונת נחל בקע? אנדר שיתף ב-YNET
בשלוש וחצי לפנות בוקר: בזמן שמאות השלוחים התוועדו לאחר הבנקעט, הרב מוני אנדר, מנהל אגף דוברות חב"ד שע"י צעירי אגודת חב"ד בארה"ק התראיין בשידור חי לאתר Ynet • הוא סיפר לצופים על כינוס השלוחים, האוהל הק', פעילות השלוחים בארץ ומה משותף לאי איביזה ולשכונת נחל בקע בבאר שבע
![מה המשותף לאי איביזה ולשכונת נחל בקע? אנדר שיתף ב-YNET מה המשותף לאי איביזה ולשכונת נחל בקע? אנדר שיתף ב-YNET](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/11/618262a05594e_1635934880_news_main_gallery.jpg)
האזינו לראיון:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות