מנדי ברגר
|
יום כ"ו חשוון ה׳תשפ״ב
01.11.2021
מחיר כלי ה'חד פעמי' מתייקר - מהי התגובה שלכם? | הצביעו
שר האוצר אביגור ליברמן החליט להעלות את מחירי מוצרי ה'חד פעמי' באמצעות מס כבד שהטיל והחוק נכנס החל מהיום - הראשון לנובמבר למניינם • אזרחים רבים הגיבו לחוק באמצעות אפשרויות כאלה ואחרות - חלקם אגרו כמויות רבות לתקופה הבאה, חלקם לא יילחמו ויישלמו עוד כסף על המוצר ויש כאלה שהחליטו לוותר ולעבור לכלים רב-פעמיים • ומה איתכם?
![מחיר כלי ה'חד פעמי' מתייקר - מהי התגובה שלכם? | הצביעו מחיר כלי ה'חד פעמי' מתייקר - מהי התגובה שלכם? | הצביעו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/11/617fb2d03998f_1635758800_news_main_gallery.jpeg)
צילום: שניאור רייניץ, שניאור מר יוסף, ארכיון COL
שר האוצר אביגור ליברמן החליט להעלות את מחירי מוצרי ה'חד פעמי' באמצעות מס כבד שהטיל והחוק נכנס החל מהיום - הראשון לנובמבר למניינם.
אזרחים רבים הגיבו לחוק באמצעות אפשרויות כאלה ואחרות - חלקם אגרו כמויות רבות לתקופה הבאה, חלקם לא יילחמו ויישלמו עוד כסף על המוצר ויש כאלה שהחליטו לוותר ולעבור לכלים רב-פעמיים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות