![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
צבי סופר
|
יום כ"ו חשוון ה׳תשפ״ב
01.11.2021
שבת אחים גם יחד: מערך אוטובוסים הסיע השלוחים ל'בנקעט'
לאחר המעמד המרטיט של קריאת הפ"נ הכללי אוהל הק', עשו דרכם השלוחים חזרה לקראון הייטס וסעדו בצוותא ארוחת צהריים חגיגית • חדרו של הרבי נפתח שוב לשלוחים, ולאחר תפילת מנחה מערך אוטובוסים הסיע אותם יחדיו למתחם האקספו באיזור הדיסון שבניו ג'רזי, שם נערך מעמד ה'בנקעט' – אירוע ההצדעה המרכזי לשלוחים • צפו בתיעוד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות